• Klenoty prírody

• V pondelok 29.5. sa žiaci 1. až 4. ročníka zúčastnili environmentálnej besedy na tému - Poznávanie minerálov s Ľubomírom Ballom, ktorý deťom predstavil rôzne druhy minerálov a tiež prezradil lokality, kde môžeme tieto kamene nájsť. Na záver si niektorí žiaci vyskúšali ryžovanie zlata a to, čo sa im podarilo nájsť, si mohli zobrať domov.

• Stolný tenis

• Dňa 5.5.2023 sa v Kass Turčianske Teplice uskutočnila exhibícia stolného tenisu, ktorá bola spojená s náborom detí –  žiakov 1. a 2. ročníka do Klubu stolného tenisu Turčianske Teplice.

• „Detská policajná akadémia“

• Koncom apríla bolo pre žiakov 3. a 4. ročníka možné absolvovať „Detskú policajnú akadémiu“ i keď
              zatiaľ len v teoretickej rovine. Našu školu opäť navštívila preventistka PZ SR pani kpt. PhDr. Ľudmila
              Húsková PhD., ktorá deťom porozprávala čo je správne a čo nie z pohľadu trestného práva.
              Porozprávala o skúsenostiach zo svojej praxe a pôsobenie smerovala na to, na čo si majú dávať pozor,
              ako sa zamerať na životný cieľ a neprepadnúť neduhom spoločnosti.